גורל
תשובות מדויקות
קבלת החלטות
זוגיות
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות
הריון ולידה
חיזוי העתיד

אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים ותשועה ברוב יועץ

 
 
 תשובות מדהימות ומדויקות. זה יפליא
 
אותך מאד כמה מידע אפשר לקבל.
 
אפילו על החברים שלך.
 
האם הוא אוהב אותך באמת?
 
עם ניסיון של שנים בייעוץ רוחני עם אגרות הקודש, בכוחי לעשות זאת בעבורך. להפנות את השאלה הנכונה ולקבל את המענה הדרוש והנכון ביותר בשבילך.  
 
 

הדרך לנווט אל הגורל שלך 

053.2840626

הידע לעשות את הבחירה הנכונה המשפיעה על העתיד שלך
הכח העוצמתי להגשים את החלום שלך 
053.2840626
אור
 ייעוץ והכוונה להתנהל נכון לטובת
האני העליון שלך בכל תחום
כדאי להתחתן איתו? הוא טוב בשבילי?

האם אצליח בעבודה החדשה?

האם הוא אוהב אותי?
הצלחה ושגשוג
בריאות 
פרנסה וקריירה
כל נושא נוסף
אהבה וזוגיות
חינוך ומשפחה
הייתי בהריון השלישי בחודש השמיני. אחרי שני לידות קיסרי. מאוד רציתי לידה רגילה. הרופא אמר לי שבדרך כלל אחרי שני לידות קיסרי עושים שוב קיסרי. למרות זאת אפשר לתת לזה צ'אנס אבל צריך לדעת שיש סיכון.  דאגתי מעצם העניין. הרי כל יולדת היא בגדר סכנה. על אחת כמה וכמה במקרה שלי. החלטתי להתייעץ עם אור שתפתח לי באגרות הקודש. התשובה שקיבלתי הייתה מדהימה. אין שום צורך להשמש בסכין...אוקי. זה בהחלט אומר מה לעשות.אבל הרופא אומר אחרת והחיים שלי ושל  התינוק אינם ניתנים להימור. לקחתי את התשובה בערבון מוגבל. ברגע הלידה עצמו החלטתי לתת צ'אנס. לפחות לנסות את השלב הראשון. בלי למשוך יותר מידי. פחדתי. חיזקתי את עצמי בתשובה החזקה שקיבלתי. ונתתי הזדמנות לשלב הראשון של הלידה. וכך לשלב השני. וברוך השם עברתי את כל השלבים וילדתי בלידה רגילה. תודה לרבי ולאור.
קרן 
שיננית
הגשתי תביעה למזונות בבית המשפט לעניני משפחה. בן הזוג שלי טען שהוא חולה ותשוש למדי מכדי לעבוד ולהשתתף במזונות ביתו הקטנה והיחידה. אני יודעת שהוא מוכר כחולה בעייפות כרונית אבל למרות הכל הוא עובד מתפרנס מאוד יפה ויש ביכולתו. בכל זאת איך ניתן להוכיח דבר כזה? פניתי אל אור שפתחה לי באגרות הקודש. התשובה שקיבלתי הייתה מדהימה. אור הסבירה לי את המכתבים שקיבלתי. במכתב הראשון הרבי הזדהה עם המשא שאני עוברת. המכתבים עודדו אותי ונטעו בי ביטחון שהכל יהיה בהצלחה ויסתדר. .אבל איך? לא ידעתי. הרבי כתב כי הוא ישלח את העזרה שלו במטוס. ושהעזרה תגיע מהר מאוד. אור הסבירה לי שהעזרה היא ממשית ותוך זמן קצר אראה אותה במוחש ממש! הפלא קרה כמה ימים אחר כך. אחותי הצעירה ממני עבדה איפה? בשדה תעופה בתפקיד של בודקת דרכונים... ומי הגיע "חלש ועייף" לכאורה למסוף?  בדרך לטיול בטורקיה? בן הזוג שלי. אחותי כמובן תיעדה את הכל. וזה עצמו שימש ראיה בבית המשפט לעניני משפחה. והפסק של השופטת היה "אם יש לך כח לצאת לטיולים בודאי שיש בכח שלך לעבוד ולתת מזונות. . עליך לקחת אחראיות? וברוך השם תודה רבה לאור שקישרה אותי אל המכתבים האלה. קיבלתי עבור ביתי את המזונות
קאתי
מנהלת כח אדם
מענה על שאלה אחת מתנה
053.2840626 אור
מחירים:
פגישה טלפונית: 150 ש"ח לחצי שעה. 300 ש"ח לשעה.
פגישה אישית: 250 ש"ח לחצי שעה. 500 ש"ח לשעה.